Vianoce2015 50perc.

Krásne vianoce a šťastný nový rok 2016

V mene celého klubu 323f, chcem všetkým majiteľom áut značky mazda a členom nášho klubu popriať krásne vianoce a šťastný nový rok 2016.  Hlavne veľa zdravia, šťastia a kilometrov bez nehôd a porúch!

Tento rok bol pre klub prelomový. Na zraze v Nitrianskom Rudne sme prekonali účasť 40 áut značky mazda. Na dnešné pomery to nieje málo, no zároveň to znamená veľkú zodpovednosť.
Vybudovali sa nové stránky, ktoré stanovili akúsi formu celého klubu. Konečne sú na stránkach všetky dôležité a jednoducho podané informácie. Takisto je možné pridávať novinky a informácie (viď tento článok 😉 )
Ďalej sa prebudovalo fórum. Prerobili sa sekcie fóra a pribudli nové. Upravili sa nastavenia a vymazali sa staré a nefunkčné príspevky. Fórum je tak pripravené znovu privítať starých aj nových členov klubu. Teším sa na Vaše projekty, práce, rady a ostatné príspevky.

V roku 2016 plánujem ďalší rozvoj fóra. Aby sa prispôsobovalo potrebám a požiadavkám našich členov. Takisto napĺňať obsah našej novej stránky. V pláne je klubový shop, kde bude možnosť objednať klubové predmety ako tričká, hrnčeky, prívesky a ďalšie drobnosti. Aj touto formou bude možné podporiť chod klubu.
Samozrejme už teraz myslím na zraz v Nitrianskom Rudne – 2016. Tohtoročný rekord ma utvrdil v tom, že to má zmysel. Vynasnažím sa pripraviť súťaže, ceny a pokúsim sa znova vybaviť obľúbené letisko v Dlžíne.

Samozrejme sám si s tým neporadím. Preto chcem poďakovať všetkým členom, ktorý sa zapájajú a pomáhajú s chodom klubu. Robia to zadarmo a aj vďaka tomu tento klub stále ostáva bezplatný.
Ďalej vďaka patrí všetkým, ktorý prispeli v pravidelnej dobrovoľnej zbierke na chod klubu. Vďaka týmto ľuďom náš klub funguje a posúva sa vpred:

Lukáš PÍŠ, Marek RAJČÁK, Fero SCHWARZ, Tatiana PILČÍKOVÁ, Ondrej KUKLIŠ, Lucia SLEZÁKOVÁ, Jozef MACKO, Marek ROŠKO, Eva RUMANOVIČOVÁ, Zdenko RUŽIČKA, Marcel BOBOR ,Michal LAZORÍK, Milan BÍBEL, Dušan ŠIMAR, Karol RAUKO, Martin PRÁZNOVSKÝ, Roman CIZMAZIA, Zuzana ŠVECOVÁ, Tomáš DULANSKÝ, Peter KELEMEN, Tomáš BACIGÁL, Zdenko MIZERA, Štefan PÁLFI, Tomáš PROSTINÁK, Gabriel KOVÁČ, Miriam PÁLFi

Osobne ďakujem aj ja za prejavenú dôveru!
Takisto všetkým ostatným členom za prejavovanú priazeň.

Admin klubu – Trax