letak-2017-zmens

Všetko dobré do nového roku 2017 (+vyhodnotenie zbierky)

Priatelia koniec roka 2016 je tu a to je už tradične čas na vyhodnotenie našej zbierky a na pár slov k fungovaniu nášho klubu.

Začnem trošku netradične a načriem do svojho súkromia. Mám za sebou jeden z najťažších rokov od čias fungovania klubu. Mám novú pracovnú pozíciu, kde som dosť psychicky vyťažený. Takže už neostáva toľko energie, ktorú by som mohol venovať klubu. Navyše sa nám tento rok narodila malá klubáčka, ktorá ma zamestnáva aj po inej stránke. Takže ubudlo nielen energie ale aj času. Píšem to len ako osobné ospravedlnenie sa za zníženú aktivitu ohľadne klubu. Ťahal som, koľko som mohol. No treba rátať s tým, že už asi nejakými veľkými vecami neprekvapím. Nechcem viesť klub na úkor rodiny.

Každopádne som rád, že som dodržal aspoň základné sľuby čo som dal. Vybudovali sa nové stránky, vyčistilo a prebudovalo sa fórum. Väčší efekt to síce neprinieslo, ale na zraze sa nás stále vie nazbierať okolo 50 zúčastnených mázd. A to je myslím základ. Pokiaľ sa vieme stretnúť, klub má stále zmysel.

Tým sa dostávam aj k zrazovým vyhliadkam na rok 2017. Za seba môžem povedať, že urobím čo môžem, aby sa konal aj 10 výročný zraz v Nitrianskom Rudne. Od správcu kempu padla nádej. Vzhľadom na bezproblémový priebeh zrazu 2016 sa možno dohodneme aj ďalší rok. Držte palce. Myslím, že zavážila aj vysoká účasť a tým pádom slušný “badžet” financií odovzdaných správe kempu. Takže k ďalšiemu zrazu ste pomohli vlastne vy všetci tým, že ste prišli a zaplatili parkovné.  Ak sa niečo vybaví, určite budem priebežne informovať na klubovom fóre.

Takisto môžem sľúbiť, že sa budem snažiť aj naďalej udržať stránky v chode a dávať im aspoň základnú údržbu k bezproblémovému chodu. Nech nám stránky a fórum fungujú aj naďalej a vieme si predať informácie o zrazoch a ďalších veciach.

Plynule prejdem aj k zbierke na fungovanie klubu. Ako to už býva, prebehlo to inak ako by som chcel. Namiesto aby prispelo veľa ľudí malou sumou, prispelo málo ľudí väčšou sumou. Niektorý obetovali až 20€ v predvianočnom období. Ja si samozrejme cením každý cent. Keby 200 ľudí pošle 1€, máme aj na stránky aj na ceny na zraz aj na nálepky. Ale asi to má takto byť. Chcem len povedať, že ma mrzí, ak sa niekto musí obrať o 20€. Nieje to málo a je to cítiť. Takže cením si to, ale prosím nabudúce to nepreháňajte. Už aj keby chýbalo, ja ten klub nejako podržím 😉

Vyzbieralo sa celkovo 158€. Z tých som odrátal 58,40€, čo sú náklady na server a doménu.  Takže zaokrúhlené na centy nám ostalo 100€ v banku. Ako som písal, budem sa snažiť vykoumat nejaký zraz. Či už v N. Rudne alebo aj niekde inde. Takže € budú použité na klubové a pamätné nálepky, prípadne k organizácii nejakej súťaže.

Vďaka za príspevok patrí:

Rockstar.3813, Ladislav Hlaváčik, Lithil, Ronn, Ondrej Kukliš, Fero a Fero Schwarz-ovci, MichalGT, Padre, Martin X9, Woody33, Dragons, Rodgers, Lucia323, Sifo, Mazdička, Robert025.

Za všetkých znova ďakujem aj ja!

Čo na záver? Dovoľte mi popriať vám do nového roka všetko len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a veľa šťastných kilometrov s vašimi mazdami. Nech je rok 2017 lepší ako tie predošlé a nech sa aj naďalej vieme stretnúť v dobrej nálade na našich zrazoch a stretnutiach.

Váš admin Trax.