o klube

O klube


Náš klub vznikol v januári roku 2009. Odvtedy nepretržito funguje až do dnes. Za toto obdobie organizoval klub mnoho zaujímavých zrazov a akcii a vystriedalo sa na jeho stránkach mnoho členov. Niektorý si klub obľúbili natoľko, že sú s Nami dodnes. Klub pôvodne vznikol ako fanklub vozidiel mazda 323/323f. Časom sa klub vyvíjal. Mnoho členov vymenilo svoje mazdy 323f za iné modely značky. Či už staršie alebo novšie. Nakoľko sa na klube vytvorila skvelá partia ľudí, títo ľudia ostávali v klube naďalej, aj napriek tomu, že už nevlastnili model 323/323f. Tak sa klub postupne sformoval na akýsi domov pre všetkých, pre ktorých ich mazda nieje len “autom”. Dnes na klube nájdete pestrú paletu modelov značky mazda. Členovia sa venujú svojpomocným opravám svojich áut, ich úpravám, údržbe a zlepšovaniu. Neváhajte a pridajte sa k Nám!

Klub má 3 časti:

 

Stránky www.323f.sk
Sú to Naše prezentačné stránky, na ktorých sa práve nachádzate. Nachádzajú sa tu základné informácie o Našom klube, odkazy na ostatné časti klubu a rôzne novinky.

Klubové fórum
Klubové fórum je základ Nášho klubu. Nájdete na ňom autá Našich členov, galérie aj technické rady. Viac o fóre sa dočítate v sekcii klubové fórum na týchto stránkach.

Facebook-prezentačná stránka
Jedná sa o Našu prezentačnú stránku na facebooku. Viac o facebookových stránkach sa dozviete v sekcii facebook na týchto stránkach.